O firmie

Witamy na stronie Airtrans dynamicznie rozwijającej się organizacji, oferującej innowacyjne rozwiązania w zakresie międzynarodowych usług spedycyjnych. Od lat łączymy doświadczenie z pasją, zapewniając sprawny łańcuch dostaw w powietrzu, na morzu i lądzie.

Spółka powstała w 2005 roku na terenie Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice. Stworzona przez zespół ludzi, których połączyło ponad dziesięcioletnie doświadczanie w dziedzinie obsługi transportu międzynarodowego. Wiemy, że rozwój wymiany międzynarodowej wymaga szybkich i elastycznych reakcji na pojawiające się zapotrzebowanie, stąd w naszej ofercie znajdziesz pełny zakres usług związanych z przemieszczaniem ładunków.

Jakkolwiek krytyczny pod względem czasowym, ponadwymiarowy, niebezpieczny lub złożony jest ładunek, który musisz przesłać możesz polegać na naszej branżowej wiedzy i zaangażowaniu.

Swoją ofertę kierujemy do instytucji, przedsiębiorstw, a także osób fizycznych.

Misja

Naszą misją jest świadczenie usług spedycyjnych na najwyższym poziomie, dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb klienta. Dążymy do optymalnego wykorzystania kwalifikacji zawodowych i osobistego zaangażowania dla satysfakcji stałych klientów, jak i na potrzeby pozyskania zaufania nowych.

Wizja

Dzięki zaangażowaniu w tworzenie najlepszych rozwiązań spedycyjnych dążymy do osiągnięcia pozycji lidera usług specjalnych.
Naszym celem jest ciągłe przesuwanie granic tego co możliwe, aby ulepszać nasze usługi odpowiadając na potrzeby wykraczające ponad oczekiwania naszych klientów i partnerów logistycznych.

Dlaczego Airtrans

  • Jesteśmy grupą kreatywnych, profesjonalnie działających osób.
  • Każdego klienta traktujemy indywidualnie, tworząc dla niego optymalne rozwiązania.
  • Stale doskonalimy swoje umiejętności, dążąc do osiągnięcia najwyższego poziomu świadczonych usług.
  • Monitorujemy przesyłkę na każdym etapie realizacji transportu.
  • Jesteśmy dostępni 24/7/365.

Dziękujemy naszym dotychczasowym klientom za zaufanie, pracownikom za zaangażowanie, a przyjaciołom za wsparcie. Wszystkich jeszcze niezdecydowanych serdecznie zapraszamy do współpracy. Czekamy właśnie na Ciebie i z przyjemnością poznamy Twoje oczekiwania.

Usługi wykonujemy na zasadach określonych w Ogólnych Polskich Warunkach Spedycyjnych 2010 (OPWS 2010)

Masz pytania? Napisz do nas.

Prosimy obliczyć 1 plus 1.
Zapytania ofertowe
Prosimy obliczyć 8 plus 1.