Spedycja żywych zwierząt

Zapraszamy wszystkich właścicieli zwierząt chcących zapewnić komfort swoim podopiecznym i skrócić czas podróży by zdecydowali się na ich przewóz samolotem.

W tym dziale pracują prawdziwi miłośnicy zwierząt, którzy każdego dnia robią wszystko, aby każdy powierzony im czworonożny pasażer dotarł jak najszybciej do nowego domu.
Przewóz odbywa się w luku samolotu uwzględniającym odpowiednią temperaturę i przestrzeń. Usługa spedycji realizowana jest wyłącznie z przewoźnikami zrzeszonymi w IATA, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podróży zgodną z międzynarodowymi standardami.

Udzielamy szczegółowych informacji o formalnościach oraz wykonujemy kompleksową obsługę importu i eksportu.
Posiadamy niezbędną wiedzę i możliwości do obsługi wszystkich gatunków zwierząt.

Od 2012 roku jesteśmy członkiem prestiżowego stowarzyszenia IPATA dbającego o wysokie standardy i bezpieczeństwo realizacji transportów żywych zwierząt na całym świecie.

Twój pupil nasz V.I.P : Very Important Pet

Pamiętaj, że ważnym elementem w transporcie żywych zwierząt jest odpowiedni wybór transportera umożliwiającego swobodny ruch i ułożenie w naturalnej pozycji.

Poniżej instrukcja ułatwiająca dobór transportera w odpowiednim rozmiarze:

Pomiarów dokonujemy, gdy zwierzę znajduje się w pozycji stojącej i wyprostowanej.

W dziale sprzedaż klatek możesz zapoznać się z listą transporterów dostępnych w naszej ofercie jak również zakupić odpowiednią klatkę dla swojego pupila.

Skontaktuj się z Airtrans, aby ustalić szczegóły jak optymalnie zorganizować przewóz Twojego pupila. Zdecyduj się na współpracę, jeśli zależy Ci na szybkości, niezawodności i bezpieczeństwie.

Odwiedź nas na:

Masz pytania? Napisz do nas.

Prosimy obliczyć 6 plus 5.